Bezpečie pre Vás a Vašich najmilších

Vybavte Vaše okná jednoduchým, elegantným a pritom účinným zariadením. Ochránite tak Váš domov a prispôsobíte ho Vašim aktuálnym potrebám, vo dne v noci, v zime aj v lete - kedykoľvek sa vám zachce.

Predstavte si nechránené okno. Cez neho prúdi do vášho domova slnko, hluk, chlad, nepríjemné pohľady okoloidúcich či hmyz. Ponúkame celý rad produktov, ktoré Vám pomôžu sa účinne brániť proti týmto situáciám.

Pomocou screenové clony zmäkčíte denné svetlo prenikajúce do interiéru a vytvoríte príjemné a útulné prostredie, ktoré Vám zabezpečí potrebné súkromie. Súčasne screenové rolety v lete veľmi účinne bránia solárnym ziskom a s tým spojenému prehrievaniu miestnosti oproti klimatizáciu, ktorá pri amatérskom nastavení a bez pravidelného čistenia môže spôsobovať zdravotné problémy. Screenové rolety v zime navyše chránia okno pred prúdením chladného vzduchu a pomáhajú udržať cenné teplo v miestnosti.

Predokenné rolety ponúkajú prekážku proti vniknutiu do miestnosti oknom,  výbornú izoláciu, reguláciu denného svetla a ochranu proti horúčave. Vďaka tomu znižujú spotrebu energií vo Vašom domove, pretože minimalizujú tepelné straty v zime a tepelné zisky v lete. Rolety Vám vytvoria dokonalé súkromie, či už sa ráno umývate alebo večer relaxujete. 

Siete proti hmyzu Vám umožnia ponechať okná otvorené a dopriať si kľudnú relaxáciu, bez bzučanie nevítaného hmyzu.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať!
903 726 277 info@minirol.sk

Ďalšie články