Komfort pre Váš domov

Motorické ovládanie rolety vám zaistí tú najvyššiu mieru pohodlia ich užívania. Nemusíte prechádzať celý dom a sťahovať každú roletu zvlášť. Jedno stlačenie tlačidla na diaľkovom ovládači Vám umožní zatiahnutie všetkých roliet v dome súčasne.

Ovládanie doplnené spínacími hodinami umožňuje časové nastavenie vyťahovania a zaťahovania roliet. Ranné vstávanie do práce v letnom období môže byť tak veľmi príjemné. Roleta sa začne vyťahovať podľa Vami nastavenej hodiny a Vás prebudí denné svetlo a slnko. Táto funkcia ovládania roliet ľahko zmätie prípadné nepozvaných hostí v priebehu Vašej dovolenky.

Ďalším doplnkom ovládanie roliet je čidlo, ktoré neustále sleduje intenzitu slnečného žiarenia a vonkajšiu teplotu. Keď slnko svieti príliš intenzívne alebo ak je vzduch príliš horúci alebo studený, reaguje na tieto tepelné zmeny vytiahnutím alebo zatiahnutím rolety. Tým Vám pomáha zvýšiť energetickú úspornosť objektu, ale tiež zabezpečí po celý rok príjemnú vnútornú klímu.

Pomocou pokročilého systému riadenia roliet Iveo Home Server možno rolety ovládať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. A to úplne jednoducho a intuitívne prostredníctvom tabletu PC / Notebooku alebo Smartphone. Či ste na dovolenke, v kancelárii či na cestách!

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať!
903 726 277 info@minirol.sk

Ďalšie články