Kvalita a profesionalita v každom detaile

Rolety, siete, screeny a brány sú na dome vystavené rôznym poveternostným podmienkam - od priameho slnečného žiarenia a veľkých teplôt v lete, cez dažďa a hmlisté počasie na jeseň až po zimnej mrazy so snehom a námrazou. Aby všetkým týmto nástrahám naše výrobky odolali a slúžili Vám dlhú dobu, zakladáme si na tom, aby kvalita našich výrobkov bola vždy 100%.

Uvedomujeme si, že ponúknuť kvalitný výrobok je najväčším firemným bohatstvom, na ktorom sa dá dlhodobo stavať a rásť. Pre naše výrobky teda starostlivo vyberáme a nakupujeme materiál iba od preverených dodávateľov z Českej Republiky, Nemecka, Belgicka a ďalších štátov západnej Európy. Lakujeme v našej lakovni, ktorá patrí medzi najmodernejšie a najkvalitnejšie lakovne v ČR. Toto podčiarkuje aj odborový certifikát Qualicoat, ktorý si držíme stabilne od doby otvorenia lakovne. Splnenie požiadaviek normy ISO 9001 potvrdzuje kvalitu našich výrobkov z pohľadu správneho nastavenia vnútorných procesov vrátane kvalitnej a neustálej kontroly výroby.

Snažíme sa vždy načúvať prianiam zákazníka a tieto priania sa snažíme plniť. Náš vývojový tím pracuje neustále na vylepšovanie a zdokonaľovanie našich produktov tak, aby v maximálnej miere zodpovedali potrebám a prianiam našich zákazníkov. Kvalita a spokojnosť zákazníka sú spojené nádoby a preto neustále podnikáme kroky k tomu, aby sme udržali ich hladiny na maximálnej úrovni.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať!
903 726 277 info@minirol.sk

Ďalšie články