Pripravte váš dom na nápor hmyzu pomocou sietí a screenových roliet

Sedíte doma a zrazu vám okolo hlavy preletí mucha, nejaký chrobáčik alebo najobávanejší zo všetkých - komár! Môžete začať nadávať, alebo si len nešťastne povzdychnúť, ale nakoniec sa musíte nevítaného hosťa nejako zbaviť. Nebolo by ale lepšie tomu predísť? Dokonale sa k tomu hodí siete proti hmyzu a screenové rolety značky Minirol.
Sieť alebo roletu?
Aj keď je pravda, že screeny vás pred hmyzom budú spoľahlivo chrániť, zamieňať ich za sieť proti hmyzu je rozhodne nemôžeme. Oba produkty majú totiž svoj primárny účel, ktorému majú slúžiť. Rovnako tak je dôležité si pred samotnou úpravou okien alebo dverí ujasniť, čo od toho očakávate. Chcete len zabezpečiť svoje bývanie pred hmyzom, alebo sa rozhodnete túto príležitosť využiť na inštaláciu moderného, elegantného zatienenie?

Sieť proti hmyzu má jediný účel
A to práve brániť hmyzu, aby vám vletel skontrolovať vaše domáce vybavenie. Pre siete vyrobené na mieru budete mať z čoho vyberať. Napríklad značka Minirol vám ponúka siete proti hmyzu v rolovacích systémoch, v pevných rámoch alebo plisované siete. Zároveň si ich môžete nechať vyrobiť v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL a zladiť tak s rámom okna. Získate funkčný prvok k svojmu domu aj slušivý doplnok.

Screenové rolety toho zvládnu viac, než si myslíte
Screeny sú na rozdiel od protihmyzové siete primárne tienidlom. Jedná sa o zástenu z kvalitnej textílie, ktorá ponúka vysokú odolnosť a priedušnosť. Ich inštalovaním tak získate spoľahlivú ochranu nielen pred hmyzom, ale aj slnkom, zvedavými pohľadmi zvonku alebo nepriaznivým počasím. A rovnako ako siete, aj screeny môžete vyberať v najrôznejších farbách.

Screenové rolety vás teda tiež ochráni pred neželanými hosťami. Na rozdiel od sietí proti muchám a inému hmyzu tiež utlmia časť svetla prúdiaceho do interiéru cez danej okno, a aj keď je skrz ňu vidieť von, nie je to natoľko čistý výhľad, ako pri sieti. Naproti tomu ale zaisťuje tiež ochranu proti nepriaznivému počasiu a napomáha tepelnej izolácii.
 

Pre návrh konkrétneho riešenia alebo cenovú kalkuláciu využite nášho dopytového formulára. Prajeme šťastnú ruku pri výbere.