Vizuálne čistý dizajn
S technológiou ClickOn a VISITEX dosahujú screeny nových rozmerov.
Samoopraviteľné priemyselné brány
Žiadne náklady na opravy, údržbu a obmedzenia prevádzky.
Fólia sa pri vytrhnutí z líšt automaticky zavedie späť.
Slnko pod kontrolou
Screenové clony efektívne bránia prehrievaniu interiéru.
Bezpečnosť pre vašich najmilších
Plisované siete sú vhodné tiež pre bezbariérové riešenia.
Funkčný design
Široká škála farieb tkanín. Možnosť lakovania profilov.
Bezpečnosť a úspory
Predokenné rolety sú osvedčený systém pre šetrenie energie.
Špecialisti na rolovacie systémy
Ponúkame vám istotu 20-ročnej tradície.
Aktuality
Alergikovia, pozor! Siete do okien ochránia váš domov pred hmyzom, ale aj peľom a prachom
Už je tu zas. Sezóna príjemného počasia, na ktorú sa väčšina ľudí po nevydarenej zime teší. Pre alergikov sa však začína obdobie, v ktorom musia byť viac v strehu, pretože alergény sú všade okolo. Vonku sa peľom nevyhnete, ale minimálne váš domov sa môže aj v priebehu tohto obdobia stať príjemnejším miestom. Ako to docieliť?
Čítať celé
903 72 62 77

Kto sme

Spoločnosť Building Plastics patrí k popredným výrobcom vonkajšej tieniacej techniky, výplní stavebných otvorov a sietí proti hmyzu. Na českom, ale aj zahraničnom trhu pôsobíme takmer 20 rokov. Naše výrobky predávame pod obchodnou značkou MINIROL.

Iba to najlepšie pre Vás

Naše produkty vyrábame z kvalitných materiálov s prepracovanou kombináciou ľudského umu a modernými výrobnými technológiami. Tieniaca technika MINIROL obstojí pri každodennej záťaži, uľahčí vám aj spestrí život. U každého produktu, ktorý opúšťa našu výrobu dochádza k výstupnej kontrole. Opakovane sme získali certifikát riadenia kvality ISO 9001, čo potvrdzuje, že všetky naše výrobné aj riadiace procesy zodpovedajú náročným požiadavkám a predpisom.

Moderný dizajn

Sledujeme kam smerujú kroky modernej architektúry a veľmi rýchlo prispôsobujeme naše výrobky týmto trendom. Či už sa jedná o materiálovej, tvarové či technologické trendy.

Certifikovaní partneri

Súčasťou partnerskej siete MINIROL sú iba preškolené a skúsené firmy či montážnici. Postarajú sa o vás počnúc zabezpečením návrhu najvhodnejšieho riešenia tienenia pre váš domov, následnej montáži výrobkov a s tým spojeným záručným a pozáručným servisom.


Minirol.Newsletter.Info