Ďakujeme za rok 2022 a tešíme sa na vás aj v tom ďalšom

Tohtoročných dvanásť mesiacov prešlo ako voda a konečne môžeme privítať nový rok s číslom 2023.
Rok s dvomi dvojkami na konci nebol pre nikoho z nás jednoduchý. Po dvoch rokoch s covidom-19 čelíme vysokým cenám energií a materiálov. Aj napriek tomu však v BUILDING Shutter Systems ideme ďalej a za to patrí obrovská vďaka hlavne vám – našim zákazníkom. Práve vďaka vašej podpore môžeme stále dodávať vonkajšie tienenie,garážové brány a siete proti hmyzu v tej najlepšej kvalite.
 
Skôr ako sa s týmto rokom rozlúčime, poďme si ešte stručne pripomenúť, čo všetko sme si pre vás v roku 2022 pripravili. Bol to totiž celý rad inovácií produktov.
 
Predĺžená životnosť, dôraz na kvalitné a ešte odolnejšie materiály, jednoduchosť inštalácie a schopnosť dosiahnuť ešte väčšie rozmery – to sú hlavné prednosti našich noviniek v repertoári Minirol produktov. 
 
  1. Nový a odolnejší profil pre siete do okien.
  2. Vylepšená technológia výroby sietí do okien – rohy sietí po novom zalisujeme priamo do rámu.
  3. Spojením modifikovaného profilu pre siete do okien a nových technológií sme zaradili do ponuky produktov ešte lepší model sietí do okien PS701 vhodný aj pre veľkoformátové okná.
  4. Ovládanie tieniacej techniky na diaľku cez aplikáciu SELVE Home Server 2. Tú si stiahnete na App Store či Google Play a prepojíte svoje vonkajšie tienenie s inteligentnou domácnosťou.
  5. Nový typ screenových roliet pre tie najväčšie záhradné pergoly, tzv. lockscreen integrated, vrátane modernizovanej vodiacej lišty GLSZ120. Zatienite s nimi plochu až 12 m2.
  6. Screenové rolety Lockscreen s kompenzačnou pružinou, aby ste si mohli užívať tienenie, aj keď vám chýba zdroj napájania.
 
 
Bolo toho naozaj veľa, ale už teraz sa tešíme, čo všetko vám predstavíme v budúcom roku. Veselé Vianoce vám praje celý tím stojaci za spoločnosťou BUILDING Shutter Systems a značkou Minirol. 
 
Pour féliciter 2023
 

Minirol.Newsletter.Info