Aj na balkóne môžete mať príjemnú klímu. Riešením sú screeny

Za oknami vyhňa a slnko praží od rána. Každý sa snaží nájsť si chladnejšie miesto, kam by sa cez deň ukryl. A vy to všetko pozorujete z chládku svojho balkóna. O ideálnu teplotu v byte sa totiž postarali screenové clony.
O vonkajšom tienení typu screenové rolety ste už možno počuli. Sú ideálne do okien rodinných domov a bytov, skvele sa však hodia aj na terasy, pergoly a dokonca aj na balkóny a lodžie. Práve tam vám ponúkajú niekoľko funkcií, ktoré na sídlisku oceníte všetkými desiatimi.

Ochrana pred slnkom a ideálna teplota

Screenové clony Minirol, ktorém vyrába Spoločnosť BUILDING Shutter Systems sa starajú o tienenie a aj o ideálnu teplotu. Tkanina zo skleného vlákna potiahnutého PVC vrstvou má schopnosť odraziť až 95 % slnečných lúčov. Je teda jasné, že dokážu na vašom balkóne či lodžii ponúknuť ideálne podmienky pre odpočinok. Screenové clony dokážu zabrániť prehrievaniu vášho bytu – rozdiel teplôt u vás doma a vonku tak môže byť  3 – 7 °C. S vychladeným drinkom v ruke a skrytí pod clonami si môžete na balkóne užívať leto plnými dúškami.
_DSC0225-HDR-(1).jpg

Dostatok súkromia aj na balkóne

Poznáte ten pocit, keď vás sledujú desiatky párov očí, len čo sa objavíte na balkóne? Ak je vaším nesplneným želaním pocit úplného súkromia, screeny ho splnia. Ale nebojte sa, vy o svoj výhľad neprídete. Screeny Minirol vyrábame tak, aby ste sa cez ne pozerali nerušene do okolia a zároveň, aby nebolo vidieť na vás. Ideálne riešenie, však?

Hmyz, peľ a prach zostanú vonku

S výhľadom do zelene k vám na balkón pravdepodobne občas zavíta aj nejaká včela a o peli z kvitnúcich stromov a kvetov ani nehovoríme. Bývanie pri ceste zase znamená vyššiu prašnosť vo vzduchu, takže treba doma častejšie utierať prach. Oba tieto problémy vám pomôžu eliminovať screenové clony. Sieťovina je taká jemná, že cez ňu neprenikne žiadny návštevník ani prípadné alergény.
 
Tiež vám pripadá, že sú screenové clony ideálne riešenie na balkón? Potom si vyberte jedného z našich partnerov a nechajte si vypracovať nezáväznú kalkuláciu priamo na mieru vášmu bývaniu.
slovensko_miniroll_full_02.jpg

Minirol.Newsletter.Info