Aké sú farebné varianty vonkajších roliet?

Aj vonkajšie rolety môžete mať v akomkoľvek odtieni, aby dokonale ladili s ďalšími prvkami v exteriéri.
Potrpíte si okrem kvalitných výrobkov aj na ich dokonalé farebné zladenie v interiéri aj exteriéri? Tak vás istotne potešíme, keď vám povieme, že vonkajšie rolety môžete mať v akejkoľvek farbe, na ktorú si len spomeniete.

Viac ako 200 odtieňov k vašim službám

Vonkajšie rolety Minirol od spoločnosti Building Shutter System totiž ponúkajú svojim zákazníkom možnosť zvoliť si nielen z palety základných a najčastejšie vyberaných farebných vyhotovení. S čiernou, sivou, hnedou či bielou si vystačí väčšina našich klientov – na svoje si však prídete, aj keď patríte medzi labužníkov dizajnu.
Obrazek1.jpg
 
Vo Velkej Bíteši totiž vlastníme priamo práškovú lakovňu, v ktorej môžeme všetky komponenty nastriekať akýmkoľvek odtieňom zo vzorkovníka RAL, ktorý vám padne do oka. A je naozaj z čoho vyberať – vzorkovník RAL totiž obsahuje na 213 odtieňov. Roletový box, pancier a vodiace lišty pokryjeme súvislou vrstvou farby, ktorá zároveň chráni materiál pred koróziou.

Myslíme aj na dekory

Jednoliate farby nie sú to jediné, čo na vonkajšie rolety dokážeme nastriekať. Medzi klientami sú veľmi obľúbené aj drevené dekory, ktoré vyzerajú veľmi elegantne. Ak sa neviete rozhodnúť medzi jednofarebnými roletami a variantom à la drevodekor, možno vás osloví naša ponuka tzv. bikolor roliet, teda roliet, ktoré vyzerajú z každej strany inak.
 
02Obrazek1.png

Zaručujeme kvalitu

Vďaka vlastným priestorom vám môžeme zaručiť tú najvyššiu kvalitu náteru všetkých komponentov vonkajších roliet. A ak by vám nestačilo naše slovo, získali sme švajčiarsku certifikáciu Qualicoat, ktorá potvrdzuje našu odbornosť.
 
Vybrali ste si už ten pravý odtieň, ktorý skvele zapasuje k vášmu domu či bytu? Alebo, naopak, ešte budete potrebovať chvíľu premýšľať? Ak chcete poradiť, neváhajte sa obrátiť na našich obchodných zástupcov Minirol, ktorých máme po celej republike.
 

Minirol.Newsletter.Info