Ako vzniká naša tieniaca technika?

Tieniaca technika Minirol je stálicou na slovenskom trhu a od roku 2002 si získala mnoho verných klientov. Zaujímalo vás však niekedy, kde vonkajšie rolety a screenové clony vznikajú?
Tieniacu techniku Minirol vyrábame na pomedzí Juhomoravského kraja a Vysočiny – pri Velkej Bíteši. A keď hovoríme, že vyrábame, tak to aj myslíme vážne – od prvého náčrtu až po zabalenie a expedíciu k vám. Než sa produkt objaví v našej ponuke, prejde dlhú cestu.
 
  1. Na začiatku sú naši dizajnéri s papierom a ceruzkou v ruke a po ich boku stoja vývojári s technickým okom. Vyberáme z viacerých návrhov, ktoré následne upravujeme do dokonalosti.
 
  1. Nasleduje fáza výroby. Pri nej nám slúžia dve výrobné linky:
 
  • od roku 2002 nám funguje nová výrobná linka lamiel pre predokenné rolety
  • od roku 2010 výroba screenových clôn
 
  1. K výrobe nepochybne patrí aj ponuka farebného zhotovenia vonkajších roliet a screenových clôn. Preto nám od roku 2005 tiež funguje automatická prášková lakovňa. Vďaka nej poskytujeme zákazníkom vysokú kvalitu náteru produktov za tú najlepšiu cenu.
 
  1. Len čo je výrobok hotový, pripravíme ho na distribúciu k vám. V tom nám pomáha hustá sieť obchodných partnerov. Na Slovensku sídli 23 predajcov, v Českej republike ich nájdete na 69 miestach. Nech už bývate na Slovensku či v Česku kdekoľvek, môžete si byť istí, že výrobky značky Minirol nebudú ďaleko.
 sc3.jpg

Prečo si vybrať práve značku Minirol?

Vonkajšiu tieniacu techniku nájdete na Slovensku pod značkou Minirol už od roku 2002 a stojí za ňou spoločnosť BUILDING Shutter Systems. Krédom spoločnosti, ktorým sa snažíme riadiť po celé roky, je vyrábať produkty s dávkou zmyslu pre kreativitu a s dôrazom na funkčnosť a kvalitu.
 
Povedzte 4× áno pre Minirol:
 
  • Vyrábame produkty zákazníkom presne na mieru
  • Ponúkame vám odborné technické poradenstvo
  • Garantujeme päťročnú záruku na vybrané komponenty
  • Môžete si vybrať zo širokej ponuky farieb
33.png

Minirol.Newsletter.Info