Otvorte si garážovú bránu z pohodlia vášho auta

Máme tu už síce jar, určite si ale dokážete spomenúť, ako zaťažko vám bolo v zime vystúpiť z vyhriateho auta a ísť otvoriť garáž.

Z auta do domu suchou nohou

Garážové brány s manuálnym otváraním ešte zďaleka nevymizli. Stále predstavujú efektívne, lacné riešenie, nezávislé od elektrickej energie. Našťastie ale existujú aj iné, pohodlnejšie spôsoby. Napríklad garážové brány na diaľkové ovládanie. Stlačením jediného tlačidla sa kompaktom ovládači vystúpite z auta až v krytom prostredí garáže. Problémom nemusí byť dokonca ani výpadok prúdu. Stačí pridať záložný batériový zdroj UPS, ktorý sa udržuje stále v pohotovosti. 

Zavoláte, otvárate

Vrchol komfortu predstavujú rolovacie garážové brány, ktoré otvoríte prostredníctvom GSM modulu. Ten funguje na princípe „prezvonenia“ čísla GSM modulu vašej brány osobným mobilným telefónom. Prináša to niekoľko výhod.

  • Nie ste obmedzení dosahom bežného rádiového signálu tak, ako pri otváraní na diaľkové ovládanie. Bránu môžete otvoriť z ktoréhokoľvek miesta pokrytého GSM sieťou.
  • Nezaskočí vás vybitá batéria v diaľkovom ovládaní alebo jeho strata.
  • Jednoducho formulovanými SMS správami spravujete zoznam čísel oprávnených otvárať vašu bránu.
  • Prevádzka telefónneho čísla brány je bezplatná.

Ako je to s bezpečnosťou?

Všetky automatizované pohony rolovacích garážových brán Minirol majú celú škálu certifikovaných bezpečnostných prvkov zodpovedajúcich európskym štandardom. Brány sú vybavené napríklad detekciou prekážky, takže sa nestane, že by vám poškodili kapotu vyčnievajúceho auta, alebo detekciu vsunutia ruky pri bránach s výškou menšou ako 2,5 metra. 

Rozhoduje cena?

Svoju rolu pri rozhodovaní o konkrétnom variante hrá, pochopiteľne, aj finančná situácia. Pomôcť vám môže porovnanie cien garážových brán od predajcov značky Minirol, ktoré si môžete nechať bezplatne vypracovať na základe rozmerov vašej brány. 


Minirol.Newsletter.Info