Buďte pánom svojho domu. S vonkajšími roletami to hravo zvládnete

Sú dni, keď vám na tvár dopadajú už skoro ráno lúče slnka, vy však chcete ešte spať. Alebo, keď vám pred domom opravujú cestu a vy by ste dali polovicu kráľovstva za chvíľku pokoja. No a sú aj také dni, že by ani psa von nevyhnali. Fúka a leje ako z krhly –⁠ len nech nezačnú padať aj krúpy! Viete, ako vyriešiť tieto situácie? Vonkajšími roletami Minirol!

Presvetlite svoj byt hrejivými lúčmi – ale len vtedy, keď chcete

Vonkajšie rolety Minirol sa stanú vaším praktickým pomocníkom v domácnosti. Povedzte si sami, kedy pozvete slnko k sebe domov a kedy ho necháte radšej vonku. V lete si konečne vychutnáte chládok aj v obývačke. V zime zase môžete odhodiť teplý sveter a pletené ponožky –⁠ vonkajšie rolety totiž dokážu udržať aj teplo. Úspora energie je preto zaručená!

Krúpy, vietor a nechcení hostia neprejdú

Chráňte svoj domov –⁠ pred silným vetrom, prudkým lejakom, hlukom z ulice alebo pred zlodejmi. Cez vonkajšie rolety Minirol neprejde nič, čo nemá. Vonku sa môžu pokojne ženiť všetci čerti, vy si však budete užívať nerušený spánok. Aj odchod na dovolenku sa konečne obíde bez nervov. Vďaka automatickému zaťahovaniu a vyťahovaniu roliet nemusí nikto vedieť, že ste preč.
 
22.jpg

Službu urobia v meste aj na vidieku

Nech už bývate v meste, na dedine, v novostavbe alebo v staršom dvojgeneračnom dome. Vonkajšie rolety Minirol sme navrhli tak, aby si ich mohol nainštalovať každý z vás. A to nielen domov, ale pokojne aj v sídle vašej firmy alebo na obecnom úrade či v zdravotníckom stredisku. Stavíme sa, že už sa vám niekedy pošťastilo stráviť nejaký čas na pošte či úrade v horúci letný deň a príjemné to isto nebolo. S roletami Minirol zostane horúčava za oknami. Jediné, čo si musíte rozmyslieť je typ, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať: predokenné rolety, zaomietacie, nadokenné alebo do prekladov?
 
33.png

Minirol.Newsletter.Info