Ďakujeme za rok 2021 a tešíme sa na vás aj v tom nasledujúcom

Nič netrvá večne a ani rok 2021 nie je výnimkou. Preto vám chceme popriať krásne Vianoce a úspešný vstup do novej etapy s číslom 2022.
Rolety, siete proti hmyzu, garážové brány – každý deň po celý rok sme pre vás vyrábali desiatky kusov produktov značky Minirol, ktoré už teraz dopĺňajú vaše domovy či firemné priestory. Veríme, že vám budú poctivo slúžiť mnoho rokov a budete s nimi spokojní.

Pozrite sa ešte, aké novinky sme vám priniesli v tomto roku:

  • Rolovacia garážová brána, ktorá šetrí miesto
Brána disponuje unikátnym plávajúcim pojazdovým systémom. Vďaka tomu dosiahnete ten najlepší uhol nábehu lamelovej výplne do vodiacich líšt.
  • Svetelná mreža
Do brán sme integrovali svetelnú mrežu, ktorá funguje ako bezpečnostný prvok.
  • Šikmý koncový profil
Ideálny pre garáže či firemné priestory, ktoré sú v svahu alebo majú podlahu pod uhlom.
  • Nové presvetľovacie a vetracie prvky
Po novom vám môžeme vytvoriť až desať profilov s presvetlením alebo prevetraním bez toho, aby brána stratila svoje pôvodné kvality.
  • Plisé sieť XXL
Novinky sa netýkajú len garážových brán, ale aj sietí do okien. Veľkým trendom posledných rokov sú totiž veľkoformátové okná. A ruka v ruke s nimi ide aj požiadavka na siete proti hmyzu. Preto sme s radosťou rozšírili ponuku aj o XXL plisé siete, ktoré rovnako jednoducho nainštalujeme do okien až do šírky šesť metrov.
2.jpg
Ďakujeme vám za priazeň v roku 2021 a tešíme sa, ak pre vás budeme môcť vymyslieť akékoľvek nové riešenie aj nasledujúcom roku. Vážime si, že ste stále s nami aj v tejto neľahkej dobe. Dávate nám nielen stabilné pracovné príležitosti, ale podnecujete v nás nové nadšenie do ďalších projektov a inovácií.

Za spoločnosť Building Shutter Systems vám prajeme krásne Vianoce.

Ďakujeme!
 

Minirol.Newsletter.Info