Aj exteriérové tienenie pomôže doladiť dizajn interiéru

Na vzhľad obytných aj pracovných priestorov sa kladie čoraz väčší dôraz. Ak vám záleží na interiérovom dizajne, pozornosť by ste mali venovať aj tieniacej technike a jej farebnému vyhotoveniu. Značka Minirol ponúka širokú škálu riešení, preto sa nemusíte obávať, že by ste pre seba nenašli to pravé.

Exteriérové rolety

Ak ste sa rozhodli pre predokenné rolety, na výber máte z odtieňov kompletnej vzorkovnice RAL, prípadne niektorý z drevených dekorov. Samozrejmosťou je možnosť vyhotovenia tzv. bicolor – teda z každej strany iná farba. Spoločnosť Minirol lakuje tienenie vo svojej vlastnej lakovni s certifikátom QUALICOAT.


exterierove-rolety.jpg

Screenové rolety

Keďže ide o látkové tienenie, okrem farebného prevedenia ponúka tento variant aj iný dizajnový prvok – a síce štruktúru tkaniny. Záleží teda na zvolenej textílii. Látka Screen je utkaná zo sklenených vláken s PVC úpravou. Štruktúra je pravidelná a umožňuje kombináciu rôznych farebných vláken. Naopak, textília Soltis je najprv utkaná a až potom potiahnutá vrstvou PVC. Tento postup síce neumožňuje striedanie farebných vláken, má však zaujímavú nepravidelnú štruktúru.
 
Látky umožňujú veľkú farebnú variabilitu. Rámy a koncové lišty sú štandardne dodávané v niekoľkých farebných odtieňoch. Na želanie zákazníka je možné vyhotovenie vo všetkých farebných odtieňoch vzorkovnice RAL. Cena ostáva nezmenená, predlžuje sa však dodacia lehota.

screenove-rolety.jpg

Sítě proti hmyzu

Ďalším veľmi praktickým a populárnym prvkom okien sú siete proti hmyzu. Na „obyčajný“ vzhľad týchto doplnkov ste si už zrejme zvykli. To však neznamená, že sa s ním musíte uspokojiť. Aj v tomto prípade máte možnosť popustiť uzdu svojej fantázii a doladiť dizajn svojho interiéru podľa vlastných predstáv. Okrem základného farebného prevedenia, máte opäť na výber z celej vzorkovnice RAL alebo vzorkovnicu renolitových fólií. V ponuke nájdete niekoľko druhov sieťovín.

sd.jpg


Ako sami vidíte, ani v prípade exteriérového tienenia nie je farebnosť problémom. Ak sa zveríte do rúk odborníkov na tieniacu techniku značky Minirol, výsledkom bude moderné a dobre vyzerajúce tienenie vysokej kvality.


Minirol.Newsletter.Info