Naplno využite možnosti screenových clôn

Vedeli ste, že screenové clony môžete smelo využiť v každej miestnosti domu či v kancelárii? V BUILDING Shutters ponúkame rôzne typy tkanín, aby ste sa mohli sami rozhodnúť, kam ich umiestnite.
Len jeden typ screenových clôn v celom dome? Kdeže! Využívajte vonkajšie tienenie v každej miestnosti presne tak, ako vám to najviac vyhovuje. Naše produkty sa prispôsobia vášmu životnému štýlu. Ponúkame niekoľko modelov:
  • Serge
  • Soltis
  • Serge Lunar 
  • a Soltis Opaque B92
 
Ak si pod týmito názvami v tejto chvíli nepredstavíte nič konkrétne, nezúfajte. Práve teraz si ukážeme, do akých miestností sa jednotlivé typy hodia. 
hovorcovice_full_1.jpg

Do kancelárie

Serge 1 % a Soltis 3 – 6 %
Ak vám každý deň svieti slnko priamo do kancelárie, problém vyriešia screenové clony s nižším percentom priepustnosti svetla. Do konferenčných miestností a tam, kde sa často premieta, voľte rovno blackoutovú tkaninu. O nej si prečítajte v časti spálňa. 

Do obývačky

Serge 5 % a Soltis 6 – 12 %
Zatieni okná, zároveň však cez screenové clony vidíte, čo sa deje vonku. Urobte si skvelé popoludnie pri domácom kine. S tkaninou Serge či Soltis s vyšším percentom priepustnosti svetla sa zbavíte aj nepríjemných odleskov od televízie.

Spálňa

Úplne zatemňujúci typ tkaniny – teda buď model Serge Lunar, alebo Soltis Opaque B92 – vám poskytne absolútnu tmu pokojne v pravom poludní. Najviac ho využijete v spálňach či detských izbách, ako sme však naznačili vyššie, veľmi často si zákazníci vyberajú blackoutový typ screenových clôn do zasadacích miestností. Najvyššiu ochranu pred lúčmi zo všetkých našich látok vám zaistí Soltis B92: látkou neprejde viditeľné, infračervené ani ultrafialové žiarenie. 
 
Zdá sa vám výber tkanín ako úplná alchýmia? Naši obchodní zástupcovia BUILDING Shutters vám všetko radi vysvetlia a odporučia pre každú miestnosť vhodný typ screenových clôn. Kontaktujte nás.
 

Minirol.Newsletter.Info