Nevyhnutný doplnok v pergole? Určite screenové clony Minirol

Pre dom aj do záhrady. Screenové clony Minirol fungujú nielen ako efektívne vonkajšie tienenie okien, ale skvele sa hodia aj na terasu či pergolu uprostred záhrady.

Schovať sa pred slnečnými lúčmi, v horúcich dňoch mať doma príjemný chládok a pri vetraní si domov nevpustiť hmyz ani peľ a prach – to sú hlavné benefity screenových clôn ako vonkajšieho tienenia za oknami. Prečo však tieto silné stránky výrobku nevyužiť aj inde? So screenovými clonami zasadenými do pergoly či altánku môžete stráviť vonku celé leto!

Screenové rolety Minirol od výrobcu BUILDING Shutter Systems si teraz zamilujete ešte viac. Pripravili totiž pre svojich zákazníkov dve horúce novinky.

Screenová clona typu lockscreen

Tento model je vybavený kompenzačnou pružinou, vďaka ktorej si screeny môžete umiestniť pokojne na druhú stranu záhrady, kam už nedosiahne elektrická prípojka. Áno, tušíte správne – lockscreen sa ovláda úplne manuálne. Okrem toho oceníte aj, že:

  • sa jednoducho nastavuje

  • montáž a údržba je extrémne jednoduchá

  • elegantný dizajn je rovnaký ako v prípade screenových clôn v oknách

  • nepotrebujete prípojku na elektrinu

  • v kombinácii s novou vodiacou lištou umiestnite tienenie aj na pergolu v svahovitom teréne

Screenová clona lockscreen integrated

Veľká rodina potrebuje aj veľkú záhradnú pergolu, aby sa do nej všetci pohodlne zmestili. A značka Minirol to veľmi dobre vie. Práve preto ponúka vylepšený model Lockscreen integrated s boxom so šírkou 110 milimetrov. Konečne vám tak môže predstaviť screenovú clonu s veľkosťou až 12 metrov štvorcových – to je pre predstavu pergola so šírkou takmer päť metrov. Tam sa budú poriadať záhradné slávnosti jedna báseň!


Leto je v plnom prúde, tak načo ešte čakať? Vylaďte si svoju pergolu či zimnú záhradu do dokonalosti. Pre nezáväznú kalkuláciu stačí len kontaktovať niektorého z obchodných zástupcov Minirol. Tak sa im čo najskôr ozvite.

Minirol.Newsletter.Info