Ovládajte vonkajšie rolety odkiaľkoľvek

S východom slnka sa automaticky vytiahnu aj vaše vonkajšie rolety, v chladných dňoch sa miestnosť vykúri na príjemnú teplotu, a keď odchádzate z domu, okná sa automaticky zatvoria. So smart technológiami môžete ovládať celú domácnosť jednoducho a odkiaľkoľvek.
Tiež ste si už niekedy sami pre seba hovorili, aké skvelé by bolo môcť ovládať vykurovanie, osvetlenie, ventiláciu a zabezpečenie jediným ovládačom? A čo keby sme vám povedali, že dnes je to možné vďaka smart home systému TaHoma od spoločnosti Somfy. Ide o inteligentné prepojenie jedným diaľkovým ovládačom vďaka aplikácii vo vašom mobilnom telefóne, tablete, počítači či inteligentných hodinkách.
 
Či už ste v dome, v záhrade alebo na dovolenke v inom štáte, vonkajšie tienenie, vykurovanie a osvetlenie miestností bude počúvať vaše rozkazy. Výsledkom je významné šetrenie nákladov, energií a aj času.Čo všetko môžete ovládať prostredníctvom aplikácie TaHoma?
  • Tienenie (vonkajšie žalúzie, predokenné rolety, interiérové tienenie, závesy a záclony, strešné okná)
  • Úsporu energií (riadiace systémy, teplotné, veterné, slnečné snímače, kúrenie a klimatizácia)
  • Vonkajšiu časť (pergoly, markízy, vjazdové brány, garážové brány)
  • Osvetlenie (svetlá, ovládané zásuvky či Philips HUE)
  • Zabezpečenie (inteligentné zámky, kamery a videotelefóny, alarmy)

Pripravení na takmer každú životnú situáciu

Inteligentná alebo smart domácnosť získala svoje meno aj vďaka tomu, že prostredníctvom centralizovaného ovládania dokáže reagovať na bežné životné situácie, s ktorými sa obvykle stretávate. Pracovný deň, víkendový režim, dovolenka či odchod z domu? TaHoma je pripravená na čokoľvek.


 
Všetky predpripravené scenáre sa navyše riadia počasím – ak hrozí prehrievanie miestností, vonkajšie rolety dostanú príkaz a zatiahnu sa. Ak sa dvíha vietor, veterné snímače zaznamenajú zmenu a rolety, naopak, vytiahnu, aby sa nepoškodili pri prehánke. Spotrebu energie ovláda aplikácia na základe limitov, ktoré si dopredu sami nastavíte.
 
Aplikácia TaHoma Classic je dostupná pre iOS aj pre Android.
 
Zaujala vás možnosť zadovážiť si inteligentnú domácnosť? Navštívte stránky Minirol a kontaktujte najbližšieho obchodného zástupcu. Radi vám pomôžeme.
 
 

Minirol.Newsletter.Info