Plánujete stavbu či rekonštrukciu domu? Nezabudnite na vonkajšie rolety

Projektovanie nového bývania alebo rekonštrukcia je veľkým zásahom do rodinného rozpočtu. Maximalizujte návratnosť svojich investícií vďaka vonkajším roletám.

Možno to znie zvláštne, ale je to naozaj tak. S vonkajšími roletami ušetríte. Ide totiž o doplnok exteriéru vášho domu či bytu, ktorý nielenže vyzerá ako dizajnový prvok, ale má aj veľmi veľa výhod

Vonkajšie rolety dokážu:

  1. Udržať cez zimu teplo v izbách. Vonkajšie rolety Minirol od výrobcu BUILDING Shutter Systems s.r.o. vám tak šetria výdaje za kúrenie, a to sa túto zimu naozaj hodí. 

  2. V lete, naopak, zabraňujú prehrievaniu miestností a znižujú teplotu vnútri. Opäť šetríte. Nemusíte totiž kupovať drahú klimatizáciu a ešte platiť za jej prevádzku. 

  3. Predĺžia životnosť okien. Ak v rámci stavebných úprav vymieňate okná, iste sa zhodneme, že práve toto je jedna z tých väčších investícií. Vonkajšie rolety okná chránia po celý rok pred mrazom, dažďom, krúpami aj nárazmi vetra. Okná vám vďaka tomu vydržia o niekoľko rokov dlhšie. 

  4. Zabezpečia vám domov. Tienenie síce nespadá do bezpečnostného vybavenia nehnuteľnosti, je však dostatočne pevné, aby ochránilo tie najzranitelnejšie miesta domu pred vniknutím zlodejov. Lamely roliet sa do seba zacvaknú a nepustia. Narušiteľ preto svoj boj radšej vzdá alebo sa presunie k dostupnejšiemu cieľu.
    1_nadokenni_rolety.png

    Okrem vyčísliteľných výhod vás prekvapí, že rolety môžu mať vplyv aj na psychiku človeka.

  5. Zatemňujú miestnosti. Spať v nedostatočne zatemnenej izbe môže viesť k migrénam, zlej nálade či pocitu úplnej nevyspatosti nasledujúci deň. Tienenie tak ovplyvňuje aj váš pocit pohody. 

  6. Odhlučňujú miestnosti. Okrem tmy je pre spánok dôležitý aj pokoj. A to vonkajšie rolety Minirol dokážu spoľahlivo zabezpečiť. Keď si pôjdete ľahnúť do izby, kde máte nové nainštalované tienenie, ucítite ten rozdiel hneď – tak dobre ste sa totiž zaručene už dlho nevyspali.

 


Minirol.Newsletter.Info