Predíďte včas štípancom od komárov, zadovážte si siete proti hmyzu

Pusťte si domov kúsok prírody. Práve teraz je konečne ideálne počasie na to, aby ste mohli mať otvorené okná vo dne aj v noci. A so sieťami proti hmyzu Minirol sa nemusíte báť ani nepozvaných hostí v podobe komárov. Zo spánku vás odteraz bude budiť už len ranný spev vtákov.

Všetci poznáme tieto situácie. Pred spaním si chcete v spálni vyvetrať. Na druhú stranu viete, že len čo otvoríte okno, okamžite vletia dnu komáre. A o bzučiaci hmyz pri uchu uprostred noci určite nikto nestojí. Takže, čo teraz? Riešením je niektorý z typov sietí proti hmyzu Minirol.

Prečo sieť Minirol?

Čo má byť vonku, to tam aj zostane. Siete proti hmyzu Minirol vyrábame priamo na mieru konkrétnym dverám a oknám. Máte tak istotu, že siete, ktoré chcete mať doma, budú sedieť ako uliate. Bez jedinej medzierky, ktorou by sa komáre, muchy či mory dostali dovnútra. Sieť je taká jemná, že ňou neprelezie ani mravec. Zároveň však prepúšťa svetlo aj vzduch do interiéru bez obmedzenia. Môžete si tak po celý deň užívať slnečné lúče aj vôňu pokosenej trávy či kvitnúcich stromov.

Akú sieť si vybrať?

Ponúka sa viacero možnosti sietí Minirol – môžete si tak vybrať tú, ktorá bude najviac vyhovovať práve vašim oknám a dverám a bude sa vám aj najviac páčiť.

Minirol ponúka siete proti hmyzu:

  • pevné

  • rolovacie

  • plisé

  • posuvné

Pevný typ sietí je najbežnejší, ktorý pre klientov vyrábame. Jeho obľuba medzi ľuďmi spočíva najmä v dlhej životnosti a veľmi jednoduchej inštalácii. Poplastovaná sieť zo skleného vlákna je zasadená do pevného hliníkového rámu a do okna sa pripevňuje manuálne prostredníctvom háčikov. Nie je preto treba žiadne vŕtanie či akýkoľvek zásah do okien.

Rolovacie siete si získali popularitu najmä u ľudí, ktorí majú v oknách aj kvety. Sieť je zasadená do vodiacich líšt, po ktorých sa pohybuje hore a dole. Ak ju chcete zložiť a napríklad poliať muškáty v kvetináči, stačí ju zrolovať do hliníkového boxu. Potom ju môžete opäť zatiahnuť späť a ste znovu chránení pred hmyzími návštevníkmi.

Plisé siete si vyberajú klienti, ktorí majú doma naozaj veľké okná. Okenná sieť proti hmyzu je veľmi odolná a vydrží slúžiť mnoho rokov aj v mimoriadne frekventovanej prevádzke. Plusom je zároveň jej jednoduchá inštalácia – zvládnete ju bez akéhokoľvek náradia.

Posuvné siete sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú zasieťovať francúzske okná a dvere. Tento typ siete funguje na princípe posúvania doprava a doľava v koľajniciach. A nemusíte mať obavy, že by bolo počuť akékoľvek škrípanie pri posúvaní, dvere sú totiž za chodu úplne tiché.

Už tušíte, ktorý typ siete proti hmyzu bude ideálny pre vaše bývanie? Ak nie ste úplne rozhodnutí, kontaktujte nás prostredníctvom nášho webu a spolu prídeme na to najlepšie riešenie.


Minirol.Newsletter.Info