Pripravte váš dom na nápor hmyzu pomocou sietí a screenových roliet

Sedíte si doma, keď vám náhle okolo hlavy preletí mucha, nejaký chrobák alebo ten najobávanejší z obávaných – komár! Môžete si zanadávať, alebo si nešťastne povzdychnúť, napokon sa ale neželaného hosťa budete musieť nejako zbaviť. Nebolo by lepšie tomu nejako predísť? Odpoveďou na otázku „ako?“ sú siete proti hmyzu a screenové rolety značky Minirol z Velkej Bíteše.

Sieť alebo roletu?

Je síce pravda, že vás screeny pred hmyzom spoľahlivo ochránia, rozhodne ich ale nemôžeme zamieňať za siete proti hmyzu. Obidva tieto produkty totiž majú svoj primárny účel a tomu majú slúžiť. Ešte pred samotnou úpravou okien alebo dverí, je dôležité ujasniť si, čo od toho vlastne očakávate. Chcete iba funkčnú zábranu proti hmyzu, alebo sa rozhodnete využiť túto príležitosť na inštaláciu moderného, elegantného tienenia?
 

Sieť proti hmyzu má jediný účel

A tým je zabrániť hmyzu, aby vletel dnu a skontroloval vybavenie vašej domácnosti. V prípade sietí proti hmyzu vyrábaných na mieru si určite budete mať z čoho vybrať.  Napríklad značka Minirol vám ponúka siete proti hmyzu v rolovacích systémoch, v pevných rámoch alebo siete plisované. Všetky spomenuté je možné dodať v ktorejkoľvek farbe zo vzorkovnice RAL a zladiť ich tak s rámom okna. Získate tak funkčný prvok svojho domu, ako aj elegantný doplnok.
 

Screenové rolety dokážu viac, ako si myslíte

Na rozdiel od sietí sú screeny primárne tienidlom. Jedná sa o zástenu z kvalitnej textílie poskytujúcej vysokú odolnosť a priedušnosť. Ich inštaláciou tak získate spoľahlivú ochranu nielen pred hmyzom, ale aj slnkom, zvedavým pohľadom zvonka alebo nepriaznivým počasím. A navyše ponúkajú rovnako širokú škálu farieb ako siete.

Screenové rolety vás v neposlednom rade ochránia aj pred nepozvanými hosťami. Na rozdiel od sietí proti muchám a inému hmyzu dokážu odtieniť časť svetla prenikajúceho do interiéru. Výhľad cez ne nie je taký čistý ako v prípade sietí, hoci sú primerane priehľadné. Na druhej ale majú termoizolačné vlastnosti a chránia pred nepriaznivým počasím.
 
Ak máte záujem o návrh konkrétneho riešenia alebo cenovú kalkuláciu, kontaktujte priamo značku Minirol alebo jej obchodných partnerov. Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere!
 

Minirol.Newsletter.Info