Spríjemnite si pobyt vonku použitím screenových roliet pre pergoly a terasy

Zvyšovaním životného štandardu priamo úmerne rastú aj nároky na pohodlný pobyt na záhrade, terase alebo balkóne. Súčasťou štandardu je široká ponuka kvalitného nábytku, voľnočasového vybavenia, moderných doplnkov a v neposlednom rade dizajnového tienenia, ktoré poskytne tú správnu atmosféru v kedykoľvek v priebehu roka.

3-(1).png
Chcite viac ako len tieň

Dávno neplatí, že zatemňovacia technika je určená len pre trvalo obývané časti nášho domova. Screenové rolety, jeden z najnovších typov tieniacej techniky vôbec, sú z viacerých dôvodov ideálnym tienením pre vonkajšie altánky alebo zimné záhrady. Výrobca rolovacích systémov a vonkajšieho tienenia Building Plastics so sídlom vo Velkej Bíteši ich pod značkou Minirol prvýkrát uviedla na trh v roku 2010. V čom sú teda výnimočné?
  • Tienia a zároveň neprehrievajú okná ani interiér
Screenová textília sa vyrába zo sklenených alebo polyesterových vláken s PVC vrstvou. Vďaka dokážu rolety odraziť alebo pohltiť až 95% slnečnej energie. K vám sa tak dostane iba potrebná dávka denného svetla.
  • Poskytujú súkromie
Do istej miery fungujú screeny podobne ako záclony. Znamená to, že v pergole máte dostatok svetla, vidíte von, máte kontakt s okolím, dovnútra však nevidno.
  • Chránia pred vonkajšími vplyvmi
Špeciálne navrhnutá, jemne tkaná textília screenovej clony účinne funguje ako ochrana proti hmyzu, prachu a iným nečistotám, vetru aj dažďu.
4.png

Screeny ako dizajnový prvok

Rolety značky Minirol sa vždy vyrábajú na mieru pre konkrétneho zákazníka. Okrem rozmeru a ďalších technických parametrov si zákazník môže zvoliť farebnosť rámu a typ tkaniny. Vďaka tejto variabilite tienenie jednoducho prispôsobíte celkovému vzhľadu domu. Všetky prvky tienenia dodáva výrobca v niekoľkých základných farbách. Rám rolety je zložený z niekoľkých častí a lakuje sa vo vlastnej lakovni výrobcu do vybraného odtieňa vzorkovnice RAL bez rozdielu v cene.
Vyžiadajte si cenovú ponuku zdarma a zistite cenu vášho nového tienenia.

Minirol.Newsletter.Info