Vonkajšie rolety: Spojte silu dizajnu s bezpečnosťou

Chcete si doma kedykoľvek vytvoriť príjemný tieň a mať pocit súkromia a bezpečia? Záleží vám na tom, ako bude váš dom pôsobiť zvonku, nechcete však len peknú vec bez ďalšej funkcie? Predokenné rolety sú tou najlepšou voľbou na dosiahnutie všetkých týchto požiadaviek. Zistite, čo všetko okrem tieňa ponúkajú.

Stavte na tienenie s presahom

Vďaka svojej konštrukcii ponúkajú rolety na okná viac, než si možno myslíte. Keď sú vytiahnuté z boxu, dokážu veľmi dobre ochrániť okná pred nepriaznivým počasím. Pri daždi, búrke alebo krupobití sa tak nemusíte obávať poškodenia rámov a okenných skiel. Zatiahnuté rolety fungujú aj ako jedna z odolných prekážok pre zlodejov, aj keď nejde o certifikovaný bezpečnostný prvok. Rolety Minirol sú proti hrubej sile a nadvihnutiu zaistené špeciálnym závesom.

Obývajte dom aj počas vašej dovolenky

Letu býva pripisovaný vyšší počet vlámaní a návštev zlodejov v domácnostiach, pretože ľudia odchádzajú na dlhší čas preč a je jednoduché odsledovať, ktoré byty a domy sú dočasne opustené. Okná sú totiž jedným z ukazovateľov, či ste doma. Na motorických roletách môžete ich ovládanie nastaviť na automatický chod Dovolenka, na základe ktorého sa vonkajšie tienenie počas dňa vytiahne a zatiahne tak, ako keby ste boli doma.

1200×628_RLT.jpg

Pre ešte väčší pocit bezpečia môžete okná vybaviť snímačmi otrasov, ktoré pri aktivácii automaticky vysunú roletu z boxu. Táto rýchla reakcia nepozvaného hosťa buď odradí, alebo mu minimálne sťaží prácu.

Doprajte si dizajn na mieru

Vonkajšie rolety sú kúzelné aj v tom, že ich môžete maximálne prispôsobiť vzhľadu domu. A to napríklad pomocou kontrastných odtieňov, alebo aj zladením do jedného či viacerých tónov. Výrobca vonkajšieho tienenia značky Minirol zákazníkom ponúka lakovanie do všetkých odtieňov RAL, technológiu bicolor (roleta má z každej strany inú farbu) alebo drevené dekory  renolitových fólií.

dum_optimized.png
Pre návrh konkrétneho riešenia alebo cenovú kalkuláciu kontaktujte priamo výrobcu produktov Minirol alebo ich obchodných partnerov. Prajeme šťastnú ruku pri výbere.

Minirol.Newsletter.Info