Predokenná roleta

Predokenná roleta je zložená z týchto viditeľných dielov: box, vodiace lišty, koncová lamela, roletový pancier (lamely). Štandardne sa tieto diely vyrábajú v niekoľkých farebných odtieňoch.

Na prianie zákazníka nalakujeme diely rolety do akejkoľvek farby podľa vzorkovníka RAL. Lakujeme vo vlastnej modernej práškovej lakovni, ktorá sa ako jedna z mála v ČR môže pochváliť odborovým certifikátom kvality -QUALICOAT. Samozrejmosťou sú drevené dekory a tzv. "Bicolor", čo znamená, že vonkajšia roleta má z každej strany inú farbu.

Základná ponuka farebného prevedenia boxov, vodiacich líšt a koncových lamiel
Základná ponuka farebného prevedenia lamely BP41R
Základná ponuka farebného prevedenia lamely BP44R

Screenová roleta

Základná ponuka farebného prevedenia rámu rolety

Rám screenovej rolety tvorí box, vodiace lišty a koncová lamela. V štandardnej ponuke dodávame rám rolety v niekoľkých základných farebných prevedeniach. Na prianie zákazníka rám nalakujeme vo vlastnej práškovej lakovni do akejkoľvek farby podľa vzorkovníka RAL. Cena štandardného aj neštandardného farebného prevedenia je rovnaká, rozdiel je len v dodacom termíne rolety. Samozrejmosťou sú drevodekory podľa ponuky renolitových fólií.

Screenové tkaniny

Výplň rolety je tvorená screenovou tkaninou, ktorú dodávame v mnohých farebných prevedeniach.

Sieťe proti hmyzu

Základné prevedenie extrudovaného rámu siete

Rám siete proti hmyzu ľahko zladíte s oknami. Mimo základnej ponuky farebného prevedenia rámov sietí dodávame siete v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL alebo podľa vzorkovníka renolitových fólií.

Typy a farebné prevedenie sieťovín

V ponuke sieťovín nájdete niekoľko typov a farieb sieťovín.

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú zložené z týchto viditeľných dielov: box, vodiace lišty, koncová lamela a bránový pancier (lamely). Štandardne sa tieto diely vyrábajú v niekoľkých farebných odtieňoch.

Na prianie zákazníka nalakujeme diely brán do akejkoľvek farby podľa vzorkovníka RAL. Lakujeme vo vlastnej modernej práškovej lakovni, ktorá sa ako jedna z mála v ČR môže pochváliť odborovým certifikátom kvality -QUALICOAT. Samozrejmosťou sú drevené dekory a tzv. "bicolor", čo znamená, že rolovacie brány majú z každej strany inú farbu.

Základná ponuka farebného prevedenia boxov, vodiacich líšt a koncových lamiel
Základná ponuka farebného prevedenia lamely BP55R a BP55RS
Základná ponuka farebného prevedenia lamely BP77

Rýchlobežné fóliové brány

Základné farebné prevedenie fólií

Výplň rýchlobežných brán je tvorená odolnou fóliou. V ponuke nájdete 8 základných farieb fólie. Fóliu (plochu brány) je možné osadiť priehľadovými oknami alebo sieťovinou. Ak ste v našej ponuke nenašli požadovanú farbu, kontaktujte nás. Predložíme Vám rozšírený vzorkovník fólií.

Priemyselné rolovacie lamelové brány

Základné farebné prevedenie rolovacích priemyselných brán

Priemyselnú rolovaciu bránu tvorí lamelová výplň v prírodnom hliníkovom prevedení povrchu a v prípade použitia oceľových lamiel je povrch ošetrený zinkovaním. Základné prevedenie lamiel býva ešte doplnené transparentným lakom, ktorý zvyšuje životnosť a zlepšuje vzhľad bránového krídla. Vybrané typy lamiel bývajú tiež ponúkané v niekoľkých základných odtieňoch farebnej škály RAL. Tieto základné farby sú nanesené už na povrch rozvinutého plechu, z ktorého sa lamely valcujú. Tým je zaistená rovnomerná povrchová úprava lamiel a ochrana proti korózii v celej ploche vrátane všetkých záhybov. Ostatné konštrukčné diely brán bývajú ponúkané v základnom prevedení povrchu (prírodný hliník, pozinkovaná oceľ), avšak rovnako ako lamely je možné podľa požiadavky zákazníka lakovať do odtieňov štandardizovaných vzorkovníc RAL.

Rolovacia mreža

Základné farebné prevedenie lamelových mreží

Mreže s extrudovanými lamelovými profilmi EX44 a EX57 nájdete v našej ponuke v troch základných odtieňoch. Na prianie zákazníka možno lakovať do akejkoľvek farby podľa vzorkovníka RAL. Mreža tvorená zo skladanej mriežkoviny neumožňuje lakovanie. Mreža je dodávaná v striebornom, žltom alebo čiernom pozinku.


Minirol.Newsletter.Info