Rolety Minirol

Tieniaca technika typu roliet účinne funguje ako regulácia medzi interiérom a vonkajším prostredím. Vedľa možnosti tienenie okien, úpravy intenzity svetla a vonkajšieho hluku nájdu rolety využitie v priebehu celého roka. V letnom období dokážu veľmi efektívne brániť zvyšovaniu teploty v miestnosti a v zime naopak znižovať únik tepla. Sťahovacie vonkajšie rolety chránia okná pred nepriaznivými vplyvmi počasia a opotrebovaním. V neposlednom rade bránia súkromie i majetok obyvateľov domu pred nežiaducimi pohľadmi a votrelcami. Predokenné rolety, alebo ak chcete vonkajšie rolety, sú vhodné do všetkých typov obytných, občianskych stavieb a administratívnych budov bez ohľadu na fázu ich dokončenie. V prípade, že ešte stále nemáte jasno, aké tienenie okien si zaobstarať, preštudujte si nižšie uvedené rolety, rozdelené podľa typu montáže.

  • Úspora energie 
  • Zníženie hluku
  • Ochrana a bezpečíe
  • Ochrana proti poveternostným vplyvom
  • Záruka 5 rokov 
Technické poradenstvo priamo u vás, ozvite sa nám.
903 726 277 info@minirol.sk
Predokenné rolety Minirol
Roleta je určená pre osadenie s viditeľným krycím boxom a vodiacimi lištami pre dodatočnú montáž na existujúce budovy, prípadne po dokončení vonkajších omietok do novostavieb.
Viac tu
Zaomietacie rolety Minirol
Tento typ roletového systému umožňuje kompletné dokončenie stavby bez nutnosti montáže roliet vo fáze výstavby. Rolety možno namontovať kedykoľvek počas užívania budovy.
Viac tu
Nadokenné rolety Minirol
Jedná sa o systém, ktorý je určený pre zabudovanie predokenných roliet vcelku s oknom, s krycím boxom viditeľným alebo zapusteným do konštrukcie pod fasádny systém.
Viac tu
Rolety do prekladov Minirol
Rolety s roletovým prekladom sú určené pre novostavby, kde sa zabudujú do špeciálneho nosného roletového prekladu.
Viac tu

Úspora energie

Ceny energií sa neustále zvyšujú, je teda logické hľadať cesty k ich znižovaniu. Okennými otvormi spravidla uniká najviac tepla. Vhodnou možnosťou, ako znížiť tepelné úniky práve skrze okná, je používanie vonkajšieho tienenia okien. Takéto riešenie prináša dvojakú úsporu nákladov - na vykurovanie v zime a na klimatizáciu v lete.

Ochrana a bezpečie

Vonkajšia roleta nespadá podľa noriem do bezpečnostných prvkov budovy. Je však isté, že prípadných nepozvaných hostí zatiahnutá roleta odradí. Jedná sa o ďalšiu prekážku, ktorú musí prípadný votrelec prekonať pri vniku do budovy. Pomocou diaľkového ovládača so spínacími hodinami jednoducho nastavíte pohyb vonkajších roliet podľa vašej aktuálnej požiadavky. Túto možnosť iste využijete pri odchode na dovolenku. Váš domov bude vďaka pohybu sťahovacích vonkajších roliet pôsobiť obývaný. Vďaka integrovanej sieti proti hmyzu neprenikne predokennými roletami ani otravný hmyz.

Zníženie hluku

Hluku spojeného s bývaním a hlasnej hudbe je človek vystavený len na krátku dobu, alebo je dokonca sám spôsobuje. Dopravný hluk a zvuky z ulice sú však odlišným problémom. Pôsobí bez prestania vo dne v noci 365 dní v roku. Pomocou predokennej rolety môžete hluk veľmi účinne znížiť vďaka lamelám vyplneným PUR penou, a prispieť tak ku komfortnejšiemu bývaniu.

Záruka 5 rokov

Sme si istí vysokou kvalitou nami dodávaných produktov a poskytujeme na ne predĺženú päťročnú záručnú dobu.

Ochrana proti poveternostným vplyvom

Obstarávacia cena okien je vysoká a výmena okien sebou tiež nesie nemalé stavebné úpravy. Naším prianím teda je, aby okná čo najdlhšie slúžili. Predokenná hliníková roleta spoľahlivo ochráni okná pred silným vetrom, dažďom, snehom, krúpami a ďalšími rozmarmi počasia.