Siete proti hmyzu

Väčšina z Vás hľadá najvhodnejší spôsob, ako zabrániť vniknutiu obtiažneho a mnohokrát aj nebezpečného hmyzu do Vášho domova. Najmä malé deti môžu byť vystavené nepríjemnému bodnutí či prehltnutia hmyzu. Siete proti hmyzu Vás spoľahlivo ochráni pred hmyzom a jeho nečakaným útokom. 

Siete nijako nerušia výhľad z okna a nebránia vetranie miestností. Existuje celý rad typov okenných a dverových sietí. Aj keď funkcia sietí je hlavne praktická, svojim elegantným minimalistickým vzhľadom sa stávajú moderným doplnkom okien a dverí. 
Siete proti hmyzu sú vhodné do všetkých typov budov.

  • Integrované siete do roletových systémov
  • Kvalitné komponenty
  • Jednoduchá údržba
  • Riešenie na mieru
Technické poradenstvo priamo u vás, ozvite sa nám.
903 726 277 info@minirol.sk

Integrované siete do roletových systémov

Rolovaciu sieť je tiež možné integrovať do roletového boxu. Ide o veľmi prepracované spojenie predokenné rolety a siete proti hmyzu. V boxe sú umiestnené dve hriadele, so sieťou teda možno pohybovať úplne nezávisle na rolete.

Kvalitné komponenty

Siete proti hmyzu Minirol sú vyrábané predovšetkým z pevných extrudovaných profilov a komponentov. Samozrejmosťou sú pevné nerezové rohové spojky. Dlhou životnosťou sietí proti hmyzu MINIROL si môžete byť istí.

Jednoduchá údržba

Aby bol zachovaný kvalitný výhľad spoza sietí, je nutná občasná údržba, ktorá spočíva v obyčajnom utretie vlhkou handričkou, alebo odstránenie prachu vysávačom. Nesmie sa používať žiadne roztoky na báze riedidiel a rozpúšťadiel.

 

Riešenie na míru

Siete proti hmyzu MINIROL sú vyrábané na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. V prípade atypických tvarov alebo u väčších rozmerov okien a dverí sme pripravení predložiť individuálne riešenie. Aby vám sieť slúžila podľa vašich predstáv, je dôležité zvoliť vhodný typ siete. Ak si nie ste istí, ktorý typ siete vybrať, oslovte nás a my Vám navrhneme najvhodnejšie riešenie.