Rolety do prekladov Minirol

Rolety s roletovým prekladom sú určené pre novostavby, kde sa zabudujú do špeciálneho nosného roletového prekladu.

Preklad má následne dve funkcie nosnú a tiež slúži ako schránka pre roletový bal. Súčasťou prekladu je tepelná izolácia. Vonkajšie roletu možné do prekladu namontovať až po úplnom dokončení stavby kedykoľvek počas jej užívania.

  • Úspora energie 
  • Zníženie hluku
  • Ochrana a bezpečíe
  • Ochrana proti poveternostným vplyvom
  • Záruka 5 rokov 
Kontaktujte nás
Na stiahnutie
Výhody

Bezpečnosť

Pri zapustenie vodiacich líšt roliet do muriva ostenia otvoru zvýšite mieru zabezpečenia proti vlámaniu.

Rýchlosť montáže

Roletový preklad je komplexný výrobok, ktorý sa na stavbe nemusia prácne skladať z niekoľkých častí. Iba sa osadí na murivo.

Jednoduchá údržba

Priestor s roletou je chránený proti nečistotám hustými kefkami, údržba sa potom vykonáva odnímateľnou revíznou klapkou.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať!
903 726 277 info@minirol.sk

HELUZ - roleta do roletového prekladu

Predokenné rolety do prekladov sú svojou konštrukciou určené pre novostavby osadené roletovými prekladmi značky HELUZ. Vodiace lišty, v ktorých sa spúšťa lamela, sú namontované z vonkajšej strany do puzdier integrovaných v ostení. Najväčšou prednosťou tejto rolety je možnosť inštalácie nosných roletových prekladov v prvej fáze výstavby. Samotná montáž vonkajších roliet môže byť vykonaná kedykoľvek po dokončení stavby.

rolety-do-prekladov.jpg

Cena predokenných rolet

Cena roliet je kalkulovaná individuálne. Cena je závislá jednak na rozmeru výrobku a ďalej na zvolenom systéme rolety. Cenu Vám na požiadanie radi oznámia naši preškolení obchodní partneri.

Box

Box tvorí samotný roletový preklad.  


Minirol.Newsletter.Info