Sieťky na plastové okná

  Zákazkovo vyrábané siete značky Minirol sú konštruované tak, aby sa dali nasadiť na rôzne typy okien, teda aj na plastové. Pri hľadaní tej najvhodnejšej sieťky na okná si môžete vybrať z troch typov:

   
  • Pevné siete

  Ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Navyše, nie je nutné nijak zasahovať do rámu okna. Pre uchytenie siete sa používajú otočné, pružinové alebo vsadzovacie držiaky, vďaka ktorým je akákoľvek manipulácia (napr. zosadenie a odloženie siete na zimu) veľmi jednoduchá a rýchla.

   
  • Rolovacie siete

  Výhodou tohto typu okennej siete proti hmyzu je možnosť horizontálnej aj vertikálnej manipulácie. Vďaka tesniacim kefám, umiestneným na lištách, neprenikne cez sieť žiaden hmyz. Montujú sa priamo na rám okna a dodávajú sa aj v odnímateľnej verzii.

   
  • Plisované siete

  Jedná sa o skladanú sieťovinu, vďaka ktorej sa sieť proti hmyzu stáva štýlovým interiérovým doplnkom. Hlavnou prednosťou tohto typu sietí proti hmyzu je fakt, že je vhodná aj na okná veľkých rozmerov.
   
  Cena sietí proti hmyzu na plastové okná sa odvíja od konkrétnych požiadaviek zákazníka. Naši vyškolení partneri vám na požiadanie vypracujú cenovú ponuku zdarma. 


Minirol.Newsletter.Info