Textilné rolety

  Rolety s textilnou výplňou, často označované ako látkové rolety. Je to jeden za najpoužívanejších typov interiérového tienenia. Textilné rolety sa tešia čoraz väčšej obľube a to najmä vďaka možnosti výberu z množstva rozličných látok, stávajú sa tak výrazným estetickým prvkom interiéru. Vyberať možno z rozmanitých vzorov, farieb a materiálov, ktorých kombinácia ovplyvňuje aj intenzitu zatienenia.
   
  Textilné rolety je možné vyrobiť na mieru a inštalovať ich na plastové, drevené alebo strešné okná. V ponuke je hneď niekoľko typov mechanizmov ovládania – so sťahovacou šnúrkou v strede látkovej rolety alebo s kovovou či plastovou retiazkou na boku.
   
  Ak ale hľadáte tienenie, ktoré poskytuje aj iné výhody ako napríklad úsporu energie, ochranu proti hmyzu, prachu, vetru alebo dažďu, vyberte si screenové clony Minirol. Screeny sú vonkajším typom tieniacej techniky a poskytujú účinné zatienenie bez toho, aby obmedzovali výhľad.
  Vonkajšie screenové clony sú vhodné na menšie aj väčšie presklené plochy obytných priestorov, administratívnych budov, terás a altánkov. 

Minirol.Newsletter.Info