Rolety na mieru

  Vďaka vlastnej výrobe v Českej republike sme schopní tienenie prispôsobiť požadovaným rozmerom stavebných otvorov, doplniť ho na želanie o bezpečnostné prvky alebo dodať vybraný typ ovládania. Vonkajšie rolety lakujeme vo vlastnej lakovni všetkými odtieňmi vzorkovnice RAL, aby maximálne ladili s oknami a fasádou. Rolety na mieru sadnú vašim oknám ako uliate.
   
   
  Predokenné rolety sú vhodným tienením pre hotové stavby
  Hovorí sa im aj rolety s viditeľným boxom. Montujú sa dodatočne bez nutnosti stavebných úprav. Inštalácia tohto typu roliet na rám okna alebo fasádu je veľmi jednoduchá a rýchla. Pancier rolety je zložený z lamiel, ktoré sa pohybujú vo vodiacich lištách a navíjajú sa do hliníkového boxu umiestneného zvonka. Do všetkých typov vonkajších roliet na okná je možné integrovať aj sieť proti hmyzu, ovládanie ktorej je úplne nezávislé od samotnej rolety. 

  Na zaomietacie rolety myslite ešte pred stavbou alebo rekonštrukciou
  Ak túžite po roletách, ktoré je vidno len, keď sú stiahnuté, rozhodnite sa pre tie so zamurovaných boxom. Ten je umiestnený priamo v stene nad okenným otvorom a po nanesení omietky splynie s fasádou. V spodnej časti boxu sa nachádza revízna klapka, ktorá umožní v prípade opravy bezproblémový prístup k celému systému roliet na okná.

  Pripravte sa na montáž nadokenných roliet súčasne s oknom
  Pre novostavby a rekonštrukcie je vhodný aj ďalší typ roliet s krycím boxom, ktorý je uchytený nad oknom a je otočený do interiéru. Súčasťou boxu z PVC častí je aj izolačná polyesterová vložka. Adaptačný profil slúži na to, aby sa box prispôsobil akémukoľvek okennému rámu.

  Rolety do prekladov majú univerzálne využitie
  Tento typ zatienenia sa dodáva bez boxu. Špeciálny roletový preklad sa spolu s puzdrom pre vodiace lišty osadí do steny už počas výstavby. Preklad sa potom zateplí a umiestni sa doň roleta. Tá sa do prekladu montuje až úplne na záver po dokončení stavebných prác v dome.

Minirol.Newsletter.Info